Bodrum Botoks tedavisi için çok genç olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Çoğu genç ve orta yaşlı kadın “Botoksa ne kadar geç başlarsam o kadar iyi” diye düşünür. Ancak bu düşünce tarzı maalesef doğru değildir. Cilt kremleri ile kırışıklık gelişimini önleyeceğini düşünmek yanlış bir yaklaşımdır.

Botoks yaş almış kadınların yaptırdığı bir uygulama olmayıp erken yaşta botoks tedavisine başlamak, ileride oluşması muhtemel kırışıklıkların önlenmesini de sağlayacaktır. Botoks kaç yaşında yapılır? sorusu bize en sık sorulan sorulardan birisidir.

Bodrum Botoks’a başlamak için en iyi yaş, yüzünüzde bu çizgileri görmeye başladığınız yaştır.”

Genel bir kural olarak, yüzünüzde istirahat halinde çizgiler görülmeye başladıysa zaman geçirmeden Bodrum Botoks’a başlamanız önerilir. Tercihen gülümserken veya gülerken derinleşen çizgiler oluşmaya başlasıysa bunları Botoks ile tedavi etmek çok daha kolaydır. Bu kırışıklıklar derinleşip fark edilir hale geldiğinde, Bodrum Botox onların görünümünü yumuşatmaya yardımcı olabilir, ancak cildiniz siz yaşlandıkça derin bir şekilde oluklu hale gelir ve daha belirgin çizgiler Botoks tarafından yok edilemeyebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir